SV.003 Profesyonel Askeri Çanta Dijital Kamuflaj 110 LT (ÇANTA.159)

Marka : MARKASIZ
Fiyat : ₺379,00  + KDV
KDV Dahil : ₺447,22
* ₺57,56 'den başlayan taksitlerle
:
 

SV.002 Profesyonel Askeri Çanta Dijital Kamuflaj 110 LT

1. Sınıf CORDURA® kumaştan imal edilmiştir.
Ergonomik ve şık tasarım
Su geçirmez
Yaklaşık hacmi 110 Litredir

Cordura Kumaş Özellikleri

Günümüzde önemli bir yeri olan teknik kumaş, askeri alanda da kullanılmaktadır. Yüksek mukavemetli naylon CORDURA® çok yönlü kullanılmakta: yurt içi ve yurt dışı askeri giyim (kar kıyafetleri, yağmurluk, parka, moon boot, bot, . ) için üretilmekte olup, yırtılma mukavemeti sayesinde, askeri aksesuarda da çok yaygın bir şekilde üretilmekte: sırt çantası, soğuk hava ve sıcak hava çadır bezi, branda, koruma kılıfı, silah kılıfı, tüfek çantası, kemer, uyku tulumu, termik çanta, kamuflaj örtüsü, balistik yelek dış kumaşı, mühimmat yeleği dış kumaşı, bot kumaşı, çanta kumaşı olarak da kullanılmaktadır.

CORDURA® azami dayanıklılık için, CORDURA® sürtmeye, kopmaya, yırtılmaya ve çarpmaya dayanıklı yüksek pertformanslı kumaş için, CORDURA® güvenilir dayanıklılık için.

Temel Özellikler:
• Standart naylon’a göre 2 kat dayanıklı
• Polyester’e göre 3 kat dayanıklı
• Pamuk’a göre 10 kat dayanıklı

Askeri ihtiyaç dışında, dayanıklılığı, konforu, çeşitli gramaj ve konstrüksiyonları sayesinde, CORDURA® kumaşlar günlük ortamlarda da artık kullanılmakta: Lap top çantaları, bavullar, spor çantaları, sırt çantaları, spor ayakkabılar, kış sporları kıyafetleri, motorcu kıyafetleri, yazlık spor giyim, uyku tulumu, panço, yağmurluk için naylon ve polyester teknik kumaşlar da üretilmektedir.

Yaklaşık Ölçüleri:
65 cm Yükseklik
40 cm Genişlik