Anyfish Anywhere LURE BAIT SPIN 8 Parçalı Olta Kamışı Uzunluğu 2.45 CM Kamış Metal Kaplama ile güçlendirilmiştir. 2 Parçadan oluşmaktadır. 10-30 Gr Kurşun atabilmektedir. El Yapımı Materyali Yüksek Alaşımlı Full Karbon'dur. Güçlü Fuji Halkalara sahiptir. Sarmalı Fuji Halkalar Kamışın Eklem yerlerini daha da güçlendirmiştir. Özel Malzemeden üretilmiş askı aparatlı kılıfı ile satılmaktadır.
₺435,89 KDV Dahil
Anyfish Anywhere LURE BAIT SPIN 9 Parçalı Olta Kamışı Uzunluğu 2.75 CM Kamış Metal Kaplama ile güçlendirilmiştir. 2 Parçadan oluşmaktadır. 10-40 Gr Kurşun atabilmektedir. El Yapımı Materyali Yüksek Alaşımlı Full Karbon'dur. Güçlü Fuji Halkalara sahiptir. Sarmalı Fuji Halkalar Kamışın Eklem yerlerini daha da güçlendirmiştir. Özel Malzemeden üretilmiş askı aparatlı kılıfı ile satılmaktadır.
₺490,38 KDV Dahil
Anyfish Anywhere LURE BAIT SPIN 10 Parçalı Olta Kamışı Uzunluğu 3.05 CM Makine takma yeri plastik olup Metal Kaplama ile güçlendirilmiştir. 2 Parçadan oluşmaktadır. 10-45 Gr Kurşun atabilmektedir. El Yapımı Materyali Yüksek Alaşımlı Full Karbon'dur. Güçlü Fuji Halkalara sahiptir. Sarmalı Fuji Halkalar Kamışın Eklem yerlerini daha da güçlendirmiştir. Özel Malzemeden üretilmiş askı aparatlı kılıfı ile satılmaktadır.
₺544,86 KDV Dahil
1